Aktuálně

Jsme smart 😘

U nás si nemusíte dělat těžkou hlavu s hotovostí. Platbu lze jednoduše provést pomocí vaší mobilni aplikace. Pro ještě rychlejší a jednodušší zadání platebních údajů máme připravené QR kódy s nascanovaní 👍📱💰📲

Platba kartou je také samozřejmostí. 

Vážení klienti, milí přátelé naší rehabilitace,

fyzioterapie v Semicích se postupně navrací do plného provozu. Kromě Markéty Kvasničkové se částečně z rodičovské dovolené vrací Katka Majzlíková a zároveň se náš tým rozrůstá o fyzioterapeutku Petru Medunovou. Přejeme Petře aby se ji u nás v Semicích líbilo a měla spoustu spokojených klientů :-)

Nadále prosíme - dodržujte standardní hygienická nařízení, tj. desinfekce rukou a nošení respirátorů.

Děkujeme za vaši přízeň i v tomto náročném období.

Online kalendář k přihlašování je v provozu, rezervace potvrzujeme ručně. Prosíme ujistěte se, že byla vaše rezervace schválena.

Děkujeme

Katka, Markéta a Petra ❤️

#spolutozvladneme  

Dárkové poukazy: z kapacitních důvodů omezujeme platnost dárkových poukazů na max.6 měsíců od zakoupení. Informujte prosím své blízké obdarované ať nečekají s rezervací termínu na poslední chvíli. 

Dárkové poukazy bez vyznačení doby platnosti, tj. staré poukazy je nutno vyčerpat nejpozději do konce března 2019. Dále nebudou akceptovány.

Děkujeme za pochopení.

Nově přijímáme karty Benefit plus a Benefity.cz


Aktuálně: Již jsou vypsány nové termíny na přístrojovou lymfodrenáž. Přicházejte prosím včas :-)

Dodržujte zvýšený pitný režim. Na lymfodrenáž přijďte dvě hodiny po jídle. Přineste si vlastní tepláky (legíny) a ponožky. Pečlivě prostudujte indikace a kontraindikace lymfodrenáže.